Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ НАШИХ ШКОЛЯРІВ В ОЛІМПІАДНОМУ МАРАФОНІ

   Три перемоги здобула районна команда в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, що відбулася 12-14 січня 2019 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27.

   В складі команди виступили Роман САВЧЕНКО, Микола ЄМЕЦЬ, Дмитро МАЗУР з  КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів та Владислав СУБОТА з Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   Олімпіада складалася з трьох турів:

  • практичної роботи (учасникам олімпіади було запропоновано виготовити виріб (рухома іграшка та ключниця) із визначеного набору матеріалів);
  • теоретичного туру (учасникам було запропоновано надати відповіді на тестові запитання);
  • творчої роботи (захисту проекту)  під час захисту проекту учасники представляли домашні роботи, презентували їх та відповідали на запитання членів журі щодо процесу виготовлення, особливостей конструкції, підбору конструкційних матеріалів.

   За підсумками трьох змагальних етапів Роман САВЧЕНКО, Микола ЄМЕЦЬ та Дмитро МАЗУР вибороли призові дипломи (два за ІІ місця, один – за третє відповідно).

   Вітаємо хлопців із досягненням та зичимо прихильності її величності фортуни, яскравих результатів в подальшому!« повернутися до списку новин