Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Участь у нараді – семінарі

   21 травня на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулася нарада – семінар з питань профілактики насильства та правопорушень в учнівському середовищі. Захід проведено навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Участь у ньому   взяла методист районного методичного кабінету Ноздра В.Д.

   Відкривала захід куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА. Вона наголосила, що визначальним фактором у профілактиці правопорушень та насильства у шкільному середовищі є створення сучасного безпечного освітнього простору.

   У ході інтерактивної взаємодії учасники опрацювали причини виникнення, шляхи подолання булінгу та насильства, обговорили особливості організації роботи з профілактики правопорушень  в учнівському середовищі.

   Методист комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Інна ІВАЩЕНКО ознайомила присутніх з вимогами до планування та здійснення контрольно-аналітичної діяльності щодо організації та результативності виховної роботи у закладах загальної середньої освіти. 

 

 « повернутися до списку новин