Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЯВКА УЧАСНИКІВ НА ЗНО З БІОЛОГІЇ СКЛАЛА 93,6%

   Тестуванням з біології, що відбулося у четвер, 6 червня,  завершився третій тиждень основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

   За даними Українського центру оцінювання якості освіти з посиланням на регіональні центри оцінювання, участь у ньому взяли 76 060 осіб, що становить 93,6 % від загальної кількості зареєстрованих.

   Вісьмох учасників не допущено до пункту тестування: 4 - через відсутність одного з обов’язкових документів, інших 4 – через запізнення.

   Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 345 пунктах тестування забезпечували 13 672 особи. Дотримання процедури тестування контролювали 38 громадських спостерігачів та 8 представників засобів масової інформації.

   За 120 відведених хвилин учасники мали  виконати 48 тестових завдань сертифікаційної роботи. За правильне їх виконання максимально можна набрати 80 балів.

   За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи також може бути зарахований як державна підсумкова атестація.

   Відповіді на завдання тесту будуть оголошені у п'ятницю, 7 червня.

   На Сумщині для проходження тестування зареєструвалися 2 571 особа. Явка учасників в день тестування склала 91,8%; обійшлося без порушень (такі дані Харківського регіонального центру якості освіти).

    19 цьогорічних одинадцятикласників шкіл Липоводолинського району виконували завдання сертифікаційної роботи з біології у двох пунктах тестування обласного центру. При цьому для 15 з них результат виконання завдань сертифікаційної роботи зарахується як державна підсумкова атестація.

   Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

   Додаткове тестування з біології відбудеться 9 липня.

   Нагадаємо, що у цьогорічних учасників ЗНО залишилося ще два тестові випробування: з географії – 11 червня та хімії – 13 червня.

   За матеріалами сайтів https://osvita.ua/, https://zno-kharkiv.org.ua« повернутися до списку новин