Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Відпочинкові заклади району до старту літнього оздоровчого сезону готові

   За кілька днів до початку літнього оздоровчо-відпочинкового сезону 2018 року  відпочинкові заклади району фактично готові  приймати дітей.

   Такі висновки зробили члени робочої групи, що впродовж останнього тижня здійснили виїзний огляд готовності відпочинкових освітніх закладів, які будуть працювати на базі загальноосвітніх та спортивної шкіл, закладів дошкільної освіти.

   В складі робочої групи, очолюваної начальником відділу освіти, молоді та спорту Любов’ю Дмитрушко, працювали спеціалісти Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, які перевірили санітарний стан територій, побутових приміщень, спортивних та ігрових майданчиків,  освітлювальної системи, холодильного та технологічного обладнання, якість води, харчування, меддопомоги, дотримання вимог техніки безпеки, комплектацію штату працівників та вихованців, документацію для належного функціонування таборів.

   Відповідні висновки щодо готовності таборів письмово засвідчено у актах. 

   Нагадаємо, що відпочинкові заклади району запрацюють для більш ніж 700 дітей з 29 травня 2018 року.« повернутися до списку новин