Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Повага до Генія слова

   Україна – чудова країна, омита безмежними морями та синьоокими річками. У блакитний колір розфарбувала вона бездонне небо, краплини цілющої джерельної води, волошки в житі і мамині очі. А жовтий колір – це колір пшениці в полях, колір сонця ласкавого й духмяного хліба. Ця країна навесні буяє пишним цвітом вишневих садків, а восени вигойдує багряні калинові ґрона. Саме в цю золоту пору року в  Семенівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів було урочисто відкрито  І етап  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

   Конкурс імені Т. Шевченка – це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря.

   Заступник директора з НВР С.О.Кулинич привітала учнів і сказала про те, що участь у конкурсі – це, перш за все, повага до Генія слова, до держави, до школи, вчителів, які навчають  мови калинової, її літературним нормам, культури спілкування. Грубістю вражене слово кричить, болем озивається, а культурою зігріте слово буяє, пишається веселково, пахучим квітом пломенить над світом.

   У конкурсі взяли участь учні 5-11 класів.  Ведучі свята побажали школярам  творчого горіння і наснаги, нових перемог і звершень!« повернутися до списку новин