Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Здоровим бути здорово!

Здоров'я бережіть, доки малі,

І мудрими ідіть по цій землі.

Хай кожен з вас в житті запам’ятає,

Що без здоров’я щастя не буває.

   Сьогодні робота дитячого пришкільного табору Калінінської ЗОШ традиційно розпочалася організаційною лінійкою,  виконанням Державного Гімну України, перекличкою девізів загонів «Дружба» та «Сонце», ранковою гімнастикою та оголошенням вихователями денного плану роботи.

   Після сніданку для вихованців табору було проведено свято-конкурс «Здоровим бути здорово!». У гості до дітей завітала завідуюча ФАПом Перекопська Н.В. Вона поговорила з вихованцями про дбайливе ставлення до власного здоров’я, зокрема, про здорове харчування, про гігієну школяра, про способи запобігання захворювань; провела вікторину «Запитання лікаря Нехворійка». У ході свята учасники обох загонів подорожували країнами: «Пізнайко», «Коректор», «Спортивна», «Корисні та шкідливі звички», «Ребусляндія» та взяли участь у спортивній естафеті «Ми на ти зі здоров’ям». У святі-конкурсі не було переможців і переможених, бо перемогу отримала ДРУЖБА!

   По обіді діти були запрошені вихователями та сільським бібліотекарем Щербак О.М. на літературну вікторину «Казка в гості завітала!», під час якої вони мандрували сторінками відомих народних та літературних казок, намалювали та виліпили з пластиліну улюблених казкових героїв, загони інсценізували  казки «Ріпка» та «Рукавичка».

   Цього ж дня шкільна футбольна команда «Фортуна» брала участь у змаганнях дитячої футбольної ліги Липоводолинського району і вийшла в наступне коло.

   День роботи табору минув швидко, цікаво і весело. Діти в піднесеному настрої, з масою позитивних емоцій поверталися додому.« повернутися до списку новин