ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Успішна підготовка закладів до нового навчального року – запорука ефективності освітнього процесу

   На виконання  плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 08 серпня Синівську, Подільківську ЗОШ І–ІІІ ст. та Підставську ЗОШ І–ІІ ст. відвідала куратор освітньої галузі району Любов  ДМИТРУШКО.

   Любов Миколаївна ознайомилася з діяльністю закладів освіти щодо формування мережі класів та контингенту учнів у них, стану готовності до початку 2019-2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

   На сьогодні завдяки тісній співпраці педагогічного колективу, працівників школи та батьків у Синівській ЗОШ проведений якісний поточний  ремонт актової зали, класних кімнат, кабінетів та коридорів.

   У приміщенні Підставської ЗОШ завершений поточний ремонт. Проводиться заготівля дров для опалення приміщення в осінь-зимовий період.

   В Подільківській ЗОШ ступенів по підготовці до нового навчального року зроблені поточні ремонти їдальні, класних кімнат, шкільного коридору.

   У ході розмови з керівниками Любов ДМИТРУШКО надала  рекомендації щодо  зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин