Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ ШЛЯХ ДО УСПІХУ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ЯКІСНИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ДЛЯ «ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ» - СПІВПРАЦЯ

   Темі взаємодії інклюзивно-ресурсних центрів та закладів освіти з організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами було присвячено чергове робоче зібрання, організоване Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації для директорів інклюзивно-ресурсних центрів, спеціалістів органів управління освітою, які відповідають за організацію інклюзивного навчання.

   Його учасником була методист районного методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської  районної державної адміністрації Людмила МОРОЗ.

   За «круглим столом», саме такою була визначена форма роботи, фахівці обласного Департаменту освіти і науки та місцевих органів управління освітою, директори  інклюзивно-ресурсних центрів обговорили актуальні питання з організації освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами дошкільного та шкільного віку. Свій досвід роботи з питань сприятливих факторів і перешкод в організації навчання дітей з особливими освітніми потребами за місцем проживання та взаємодії інклюзивно-ресурсних центрів та органів управління освітою при створенні інклюзивного освітнього середовища презентували працівники відділів освіти та директори інклюзивно-ресурсних центрів Роменської, Тростянецької та Конотопської міських та Краснопільської селищної рад.

   Окрему увагу було приділено питанню підготовки педагогічних працівників для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

   Ключовим акцентом в даному напрямку роботи має бути співпраця та підтримка інклюзивно-ресурсних центрів та закладів освіти - зазначили в підсумку фахівці Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Юлія ДІДОРЕНКО та Юрій ХАРЛАМОВ.« повернутися до списку новин