Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Міжнародний день рідної мови

   Ми щасливі, що народилися і живемо на такій чудовій мальовничій землі, в нашій славній Україні. Тут народилися і жили наші діди, прадіди, тут живуть наші батьки – тут корінь всього українського, що сягає сивої давнини. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося аж до сліз, коли чуємо рідне слово.

   21 лютого відсвяткувати Міжнародний день рідної мови зібралися дошкільнята Московського НВК. Разом з вихователем вони влаштували цікаву розвагу на тему: «Мова рідна – слово рідне». В ході розваги малюки  самі декламували та слухали вірші українських поетів про рідну мову, грали в ігри «Вчимося бути поетами», «Ти, листочок, полети, собі пароньку знайди», «Ой, Василю, товаришу», «Пригадай слова, утворені від заданих», «Закінчи прислів’я”,  розгадували загадки, співали українських пісень. На закінчення діти прослухали казку про Мову та обговорили  її зміст.

   Сподіваємося, що проведений захід залишить свій позитивний слід в  серцях маленьких вихованців і вони будуть цінувати рідну мову, як найцінніше надбання поколінь.« повернутися до списку новин