Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Єдиний день інформування з питань здобуття дошкільної та загальної середньої освіти

   Питанню здобуття дошкільної та загальної середньої освіти та тлі багатовекторної галузевої реформи був присвячений єдиний інформаційний день, що проходив  з 1 по 4 червня 2018 року у закладах освіти району.

   В ході проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи здобувачі освіти, шкільна молодь та їх батьки знайомилися з умовами вступу до закладів дошкільної освіти, основними аспектами зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних освітніх установ, оновленими навчальними програмами для учнів 10-х класів, умовами створення нового освітнього середовища та реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на якісну та доступну освіти.

   З-поміж іншого учасники обговорили і питання подальшого розвитку освітньої галузі в межах адміністративно-територіальних одиниць.

   Подібні заходи в закладах освіти району є традиційними та проводяться з метою інформування населення з питань діяльності галузей освіти, фізичної культури і спорту, розвитку молодіжної політики, реалізації проектів національно-патріотичного спрямування тощо.« повернутися до списку новин