Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Все в тобі з’єдналося, злилося…

    Один давньогрецький філософ сказав: «Заговори, щоб я тебе побачив». Це дуже символічний вислів з глибоким змістом. Якими українців побачать інші народи, залежить від самих українців. Ми хочемо бути багатомовними та освіченими людьми, хочемо, щоб нас знав увесь світ. Для цього ми маємо засвітитися любовю перед усім до  рідної мови як до найсвятішого скарбу нашої нації.

   21 лютого у Московському навчально-виховному комплексі відзначали Міжнародний день рідної мови. З нагоди святкування учні написали диктант «Україна в нас одна». Показати свої знання з української мови учні мали можливість, взявши участь у вікторині «Цікаво знати». В кабінеті української мови цілий день працювало «Книжкове  кафе». В ігровому варіанті сільським  бібліотекарем Гаркавою С. І. була проведена інформаційна робота зі старшокласниками,  де на «закуску» подавали пізнавальну літературу, на «основну страву» запропонували класику, а на «десерт» – найновішу сучасну літературу.

   На завершення заходу як настанова прозвучали слова Півень Л.В., учителя української мови та літератури: «Кожне слово, кожен звук рідної мови – найкрасивіші, тож нехай ця краса ніколи  не зів’яне і викликає  у вас почуття гордості щоразу, коли звучить  наша українська мова – одна з наймилозвучніших мов світу!»« повернутися до списку новин