Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ПЕРШИХ-ДЕСЯТИХ КЛАСІВ ЦЕЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК УЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ. ДЛЯ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ - ЩЕ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

   Для 106 школярів Колядинецького та Саївського НВК непростий, через жорсткі карантинні заходи, масове дистанційне навчання в умовах ізоляції, 2019/2020 навчальний рік завершився. Свідченням цьому стало отримання свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень учнями 1-8-х та 10-х класів та свідоцтв про базову середню освіту дев’ятикласниками.

   За рекомендацією Міністерства освіти і науки України заповнення і видача документів була здійснена до 15 червня. Свідоцтва досягнень і табелі більшість учнів отримали засобами зв’язку, за виключенням тих, що не продовжуватимуть навчання у закладі освіти.

   Свідоцтва про базову середню освіту 8 дев’ятикласників Колядинецького та 6 Саївського НВК отримали в п’ятницю, 12 червня. За результатами успішного навчання двоє з них отримали свідоцтва з відзнакою.

   Вручення документів державного зразка відбувалося без масовості та святкових програм, але за графіком та з дотриманням карантинних заходів.

   Для одинадцятикласників цей навчальний рік триватиме, принаймні, до початку серпня. Після складання державної підсумкової атестації, що проходить у формі зовнішнього незалежного оцінювання, вони отримають очікуваний документ про здобуття повної загальної середньої освіти.

   Лише після цього найдовший, принаймні на сьогодні, шкільний навчальний рік буде вважатися таким, що завершився.« повернутися до списку новин