ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ – НА ЩОТИЖНЕВОМУ КОНТРОЛЮ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

   На цьому під час апаратної наради наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

   Зокрема під час апаратної наради говорили про загрозу зриву  забезпечення теплопостачанням частини міста Суми, що знаходиться  у зоні відповідальності Котельної Північного промвузла. Незважаючи на те, що це питання у всіх на вустах протягом усього року, всупереч чинному законодавству, і досі не розставлені акценти, хто за що відповідає на стадії підготовки до зими, а головне, хто нестиме повну відповідальність у випадку, коли люди знову замерзатимуть у своїх домівках, дитсадках, школах та лікарнях.

   Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ зазначив, що суперечки між різними гілками влади не вирішать цієї проблеми, необхідно об’єднатися і разом працювати задля забезпечення нормального проходження опалювального сезону.

   До речі, всупереч Постанові Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг», якою передбачено встановлення на опалювальний сезон 2019/2020 року граничних цін/тарифів на послуги з теплопостачання для населення (тариф з постачання теплової енергії становить у разі оснащення приладами обліку –1400 гривень за 1 Гкал) місто Суми погодило тариф 1559,67 гривень для «Сумитеплоенерго» і 1645, 06 гривень для Котельні Північного промвузла.

   Детальніше про цю Постанову читайте за посиланням: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/19211-kabmin-doruchyv-kontrolyuyuchym-orhanam-razom-iz-oblderzhadministratsiyeyu-provesty-perevirku-postachalnykiv-teplovoyi-enerhiyi-ta-haryachoyi-vody-tsiny-na-posluhy-yakykh-vstanovlyuyutsya-orhanamy-mistsevoho-samovryaduvannya.html

   Враховуючи те, що часу залишилося не так багато, Ірина Купрейчик взяла це питання на щотижневий особистий контроль.

   Контролюватиме особисто тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації і ситуацію із підготовкою до нового навчального року, зокрема, хід проведення ремонтів у Нових українських школах та використання освітньої субвенції на закупівлю меблів, комп’ютерної техніки тощо.

За матеріалами офіційного сайту Сумської ОДА « повернутися до списку новин