Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

МІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ ВІДЗНАЧИЛА ПРІОРИТЕТНІСТЬ ОСВІТИ НА СУМЩИНІ

   З робочою поїздкою на Сумщині перебувала Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ.

   Посадовець відвідала новозбудовану Герасимівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Роменської районної ради, зустрілася з освітянами області.

   Міністр вкотре подякувала регіону за готовність швидко та якісно реагувати на зміни: «Сумщина найефективніше використала освітню субвенцію на створення Нової української школи. Ви зробили найбільше за ці гроші. І це свідчить, у першу чергу, про професійні якості управлінців, які реалізовували цей процес».

   Під час прес-конференції Лілія ГРИНЕВИЧ повідомила про найактуальніші нововведення, що чекають на освітян та покликані підняти галузь на новий рівень. Серед них педагогічна інтернатура для молодих учителів.

«Молодий вчитель, який прийде працювати до школи перший рік, буде супроводжуватися наставником. За таке наставництво передбачається доплата у 20% від заробітної плати. Раніше така педагогічна інтернатура не була передбачена», – повідомила вона.

   Також, за словами Міністра, набуло чинності Положення про міжшкільний ресурсний центр, який може співпрацювати з усіма закладами освіти, де школи по черзі за графіком використовуватимуть лабораторії або спортивну інфраструктуру, адже дуже складно зробити таке надсучасне середовище у кожному закладі освіти.

   «Ми сподіваємося, що органи місцевого самоврядування зреагують на цю можливість підсилити навчальну спроможність шкіл, створивши такий міжшкільний ресурсний центр», – зазначила Міністр освіти і науки України.

   За матеріалами сайту http://sm.gov.ua/uk/oda« повернутися до списку новин