Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Мова рідна, мова солов’їна…

    До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Беївського НВК.

   В цей день учні закладу брали участь у конкурсі читців, де декламували вірші відомих українських поетів про Україну, про родину та українську мову; згадували її трагічну долю, демонстрували її красу і велич та своє шанобливе ставлення до рідної українcької мови.

 

 

  Для учнів молодших класів учителі підготували та провели захід «Подорож у цікаву граматику». Діти щиросердечно освідчувалися в любові до рідного слова,  в цікавій формі вчились правил граматики.

   Учні 11 класу підготували тематичну виховну годину «Мова – це зоряночка золота». Під час заходу учні не тільки декламували вірші українською мовою, але й було продемонстровано юними акторами декілька сценок, розказано гуморески та повчальні цікавинки. Виховна година була пронизана українським духом, любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу.

 

  Дуже сподобався учням мовний турнір «Знавці української мови», де школярі змогли продемонструвати свої знання і вкотре підтвердити думку, що українці – це дійсно розумна нація. Яка має чим пишатися.

 

  Також учні школи мали можливість ознайомитись із тематичною добіркою літератури у шкільній бібліотеці та взяти участь у вікторині «Минуче все, лиш слово не мине».

   Отже, Міжнародний день рідної мови – це свято, яке сприяє духовному збагаченню та зміцненню принципів толерантності в нашій шкільній родині.

Вчитель української мови та літератури Гречана К.М.

 

 

 

 

  « повернутися до списку новин