Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Визначено переможців зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»

   Сучасна освіта вимагає від педагога Нової української школи креативного, інноваційного підходу до навчання підростаючого покоління, впровадження передових освітніх технологій, постійного пошуку на творчому шляху самовдосконалення.

   Проведення І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» з 20 по 22 листопада 2018 року стало підтвердженням професійної майстерності кращих представників педагогічної спільноти. У 2018-2019 навчальному році у Липоводолинському районі фаховий конкурс педагогів проходить у номінаціях «Географія» та «Основи здоров’я», його учасниками стали вчителі десяти закладів загальної середньої освіти.

   Використання сучасних освітніх технологій навчання було продемонстровано учасниками конкурсу на методичному практикумі, проведених уроках, під час практичної роботи з предмету, виконанні тестових завдань з фахової майстерності, презентації проектів та досліджень.

   За результатами всіх конкурсних випробувань журі визначило переможців у кожній  з номінацій:

«Географія» -  Цікало Ніну Іванівну (Московський НВК);

«Основи здоров’я» - Ткаченко Валентину Петрівну (Беївський НВК).

   Лауреатами стали:

номінація «Основи здоров’я» - Табаченко Олена Миколаївна (Яснопільщанський НВК) та Гмар Тамара Василівна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

номінація «Географія» - Сай Вікторія Володимирівна (Саївський НВК) та Ралко Надія Миколаївна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

   Щиро вітаємо переможців зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» та зичимо їм подальших успіхів у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»!

   Протоколи І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019"

 « повернутися до списку новин