Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

День Європи

   З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури до Дня Європи у Яснопільщанському НВК проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства.

   У форматі усного журналу «Ми – діти твої, Європо!», учні 2 класу ознайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які в нього входять та традиціями відзначення Дня Європи в Україні.

   Для учнів 4-5 класів була організована віртуальна подорож «Подорожуємо мапою Європи за 40 хвилин», в ході якої школярі розширили знання про культуру країн, що входять до складу Євросоюзу та дізналися багато цікавого про них.

   Із задоволенням учні НВК долучилися до флешмобу «Україна – це Європа», в ході якого виготовили прапорці Євросоюзу та нашої держави. 

   Проведені  заходи ще раз довели учням, що Україна на правильному шляху, що за приклад успішності та для наслідування в житті завжди потрібно  брати лише найкраще.

 « повернутися до списку новин