Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

День спорту в Країні мрій Московського НВК

   Спорт – це життя! Кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. Завдяки спорту в характері школярів з’являється місце для спортивної спрямованості, згуртованості, відповідальності.

   31 травня тепле, яскраве сонечко запросило дітвору майданчика на спортивне свято  «Спритні, дужі, веселі». У проведенні спортивних естафет-змагань взяли участь учні  двох команд «Стріла» та «Блискавка».  Кожен наступний конкурс викликав у школярів велику радість, підіймав заряд енергії і позитивний настрій як для учасників, так і для вболівальників. Перемогу здобула команда  «Стріла».

   Загонові посиденьки «Проблема на долоні» виявили цілий процес роздумів кожного учасника. Кожен учень приніс свій улюблений предмет, з яким відбувалося диво. Озвучена ситуація, думка  учасника  спонукали до роздумів.

   Після  психологічного відпочинку з метою залучення молодших школярів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я  були проведені змагання з настільного тенісу. Переможцями  стали Левченко Аня та Пожар Ярослав. Кожен із гравців намагався продемонструвати свої здібності. Після змагань учасників та переможців  було нагороджено  медалями та солодкими призами.« повернутися до списку новин