ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЯК В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТО ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

   Два дні тому українці відзначали День українського козацтва та День захисника України, а православні християни ще й величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці.

   Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

   Тож в переддень свят учнівська, педагогічна та батьківська громадськість липоводолинського краю стали активними учасниками інформаційно-просвітницьких, позакласних, виховних та інших тематичних заходів.

   Конкурси малюнків, стіннівок та буклетів, тематичні лінійки та уроки мужності,  години спілкування та виховні години, патріотичні квести, інтелектуальні тематичні змагання, спортивні баталії та естафети – це далеко не повний перелік тієї різноплановості дійств, спрямованих на виховання патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів українських – козаків, що мали місце в закладах освіти району напередодні свята захисників.

   Доповненням цьому стали зустрічі школярів Колядинецького, Русанівського НВК, Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів та гуртківців районного Будинку для дітей та юнацтва  з учасниками антитерористичної операції та військовослужбовцями.

   Тематичні заходи, приурочені вшануванню мужності та героїзму захисників України, військових традицій,  зміцненню патріотичного духу, триватимуть у закладах освіти району до кінця жовтня.

 

 

 

 « повернутися до списку новин