Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ВІД УЧОРА, 25 ЧЕРВНЯ, В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО. ВИПУСКНИКИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ ТЕЖ ПРИСТУПИЛИ ДО ТЕСТУВАННЯ

   Попри карантин в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного тестування.

   За інформацією сайту Міністерства освіти і науки, на основну сесію ЗНО зареєструвалися 379 493 учасники, які обрали 1 227 154 тестування. 

   Перше тестування - з математики відбулося у четвер, 25 червня. Участь у ньому взяли 152 180 осіб, що становить 81,79% від загальної кількості зареєстрованих.

   83 учасники ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 30 - через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 126 громадських спостерігачів. Через порушення процедури тестування роботу 12 учасників було припинено дочасно.

   Випускники закладів загальної середньої освіти району, попри можливість цьогоріч не проходити процедуру тестування, нею не скористалися, оскільки мають наміри вступати у 2020 році до закладів вищої освіти. Тест з математики писали четверо з п’яти випускників, що завершують здобуття повної загальної середньої освіти Колялинецького НВК (прим: у Саївському НВК одинадцятикласників немає) у пункті тестування м. Ромни.

   Нагадаємо, що згідно графіка 30 червня відбудеться тестування з української мови і літератури; з фізики - 2 липня; з іспанської, німецької, французької мов - 6 липня; з англійської мови - 7 липня; з історії України - 9 липня; з біології - 13 липня; з географії - 15 липня; з хімії - 17 липня.

   Усі результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня.

   Використані матеріали сайту: https://mon.gov.ua/uа« повернутися до списку новин