Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Показовий День цивільного захисту у Байрацькому навчально-виховному комплексі

   Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 14 травня в Байрацькому НВК було проведено показовий День цивільного захисту.

   Учні та працівники закладу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

   За сигналом ЦЗ «Увага всім!» успішно проведено навчальну евакуацію особового складу. Учні переглянули науково-популярні, хронікально-документальні фільми. Вони були прокоментовані інспектором 17 Державної пожежної рятувальної частини Шкарупою Я.Є. Присутні перевірили свої знання щодо будови та дії вогнегасників різних типів. Агітбригада юних пожежників «101» у віршованій та пісенній формі презентували знаки пожежної безпеки, правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.

   На спортивному майданчику учителем фізичної культури Гапичем В.М. було проведено комбіновані естафети. Діти змагалися на швидкість спритність та силу. Перемогла команда «Вогники».

   Під час практичної частини заходу рятувальники на території спортивного майданчикуознайомили учнів із роботою пожежного автомобіля, спорядженням та технічним обладнанням, яке використовується при ліквідації наслідків надзвичайних подій, пожеж.

   День цивільного захисту під гаслом «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися, що отримані знання є необхідними в повсякденному житті.

 

 

 « повернутися до списку новин