Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Актуальні питання підготовки учнів до ЗНО обговорювалися на засіданні районного методичного об’єднання вчителів математики

   На виконання плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти,  молоді та спорту райдержадміністрації 9 січня 2019 року на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів проведено районне методичне об’єднання вчителів математики.

   Обов’язковою умовою вступу до закладів вищої освіти осіб із повною загальною середньою освітою є наявність сертифікату про складання ЗНО з певних предметів (перелік предметів залежить від вищого навчального закладу та конкретної спеціальності). Тому однією із актуальних проблем сьогодення є підготовка здобувачів освіти до ЗНО в процесі навчання в школі.

   У ході засідання учасники ознайомилися з характеристикою сертифікаційної роботи з математики, системою нарахування балів за виконання завдань, критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю; обговорили он-лайн ресурси для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

   Учителі поділились досвідом роботи щодо підготовки учнів до тестування та здійснили аналіз завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року за змістовими лініями шкільного курсу математики.« повернутися до списку новин