Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ВЗАЄМОДІЯ ТА СПІВПРАЦЯ – ЕФЕКТИВНА ФОРМУЛА УСПІХУ В КОЖНІЙ СПРАВІ

   Особливості функціонування освітньої галузі Сумщини, актуальні питання та проблеми обговорили під час чергового засідання колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, що відбулася 25 жовтня 2018 року під головуванням директора Департаменту Вікторії ГРОБОВОЇ.

   Учасником колегії була начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО.

   «Дієві методи, реальні, продумані плани дій, взаємодія та співпраця на обласному та місцевому рівнях – ефективна формула успіху освітньої діяльності», – зазначила в ході обговорення питань порядку денного Вікторія ГРОБОВА.

   Особливу увагу акцентувала на необхідності детального аналізу результатів складання учнями зовнішнього незалежного оцінювання та розробки чіткого плану дій задля  підвищення якості освітніх знань випускників.

   В ході обговорення питання організації харчування учнів закладів загальної середньої та вихованців дошкільної освіти наголошено на важливості дотримання санітарно-епідеміологічних норм на харчоблоках закладів освіти, що є запорукою формування здорового способу життя дітей.

   Окрему увагу приділено аналізу виконавської дисципліни за підсумками 9 місяців 2018 року і організації роботи з розпорядчими документами в органах управління освітою, реалізації в закладах освіти Плану заходів Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація, результативності здійснення експериментальної діяльності з упровадження елементів дуальної, дистанційної форм навчання та соціального партнерства у професійну підготовку кваліфікованих робітників у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області.

   За результатами розгляду питань порядку денного прийнято відповідні колегіальні рішення, що сприятимуть успішному вдосконаленню освіти Сумщини.

   За матеріалами сайту http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk

 « повернутися до списку новин