Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА СТАРТ ЛІТНІХ ВІДПОЧИНКОВИХ ЗАКЛАДІВ – НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ОСВІТЯН РАЙОНУ

   Питання організованого закінчення навчального року, участі випускників у основній сесії ЗНО, проведення літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії та інші обговорили на черговій робочій нараді керівників закладів освіти району, що відбулася під модеруванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації Любові ДМИТРУШКО за участі спеціалістів відділу, працівників районного методичного кабінету, фахівців Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

   Говорячи про завершення поточного навчального року, проведення державної підсумкової атестації осіб, що здобувають початкову, базову середню та повну загальну середню освіту, урочисте вручення документів тощо, куратор освітньої галузі Любов ДМИТРУШКО зазначила, що цьогоріч останній дзвінок у школах пролунає 31 травня. За її словами, державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття початкової освіти триватиме до 23 травня, для осіб, які завершують здобуття базової середньої освіти – до 11 червня.  Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які здобувають повну загальну середню освіту стартує 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. До 14 червня планується проведення урочистих зборів з нагоди вручення свідоцтв про здобуття відповідного освітнього рівня випускникам дев’ятих класів; до 29 червня – випускникам одинадцятих класів.

   Обговорюючи питання літнього оздоровлення дітей усіх вікових категорій фахівці відділу Яна ШУЛЬГА та Наталія СМІТІЯ акцентували увагу керівників на основних завданнях, які треба виконати до початку оздоровчого періоду. Начальник Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Оксана ЛЮБЧЕНКО наголосила на санітарному забезпеченні оздоровлення дітей у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням, дотриманні гігієнічних вимог з обладнання та утримання харчоблоків, складанні примірних меню, технології приготування страв для дитячого харчування, інших законодавчих норм при організації харчування.

   З інших питань порядку денного щодо підготовки закладів освіти району до впровадження нового Державного стандарту початкової освіти з 01 вересня 2019 року, проведення комплексної оцінки дітей, дотримання вимог ведення ділової документації, підвезенні учасників цьогорічного ЗНО до пунктів тестування інформували Валентина НОЗДРА, Тетяна КОЛОДЯЖНА, Світлана ДЕМИДЕНКО та Людмила МОРОЗ.

   Підсумовуючи, начальник відділу освіти, молоді та  спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО наголосила на питаннях фінансування галузі, формування учнівського контингенту, створенні умов для якісного проведення освітнього процесу. «Сподіваюся, що проведене робоче зібрання дало змогу кожному, зробивши аналіз отриманої інформації, визначити пріоритети на майбутнє задля  ефективного здійснення діяльності підпорядкованих закладів», - зазначила вона.

 

 

 

 « повернутися до списку новин