Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

БУДЬМО ОБЕРЕЖНИМИ

   Під такою назвою пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності дітей в дошкільному підрозділі з 16 по 20 квітня. Метою його проведення було профілактика дитячого травматизму, організація вивчення правил безпечної поведінки дітей, удосконалення виконання невідкладних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій під час здійснення освітнього процесу.

   Розпочався Тиждень безпеки Днем здоров’я у понеділок. В ранкові години з дітьми проводилася бесіда «Що таке здоров’я?», старші дошкільнята здійснили екскурсію до ФАПу, де медпрацівник надав їм поради щодо збереження та зміцнення власного здоров’я. В ІІ половину дня проводились дидактична гра «Валеологічне лото», та сюжетно-рольова гра «Лікарня», де діти застосовували свої знання при наданні лялькам першої медичної допомоги.  Другий день Тижня присвячувався темі «Безпека на дорозі». На протязі дня з дітьми проводилася бесіда «Безпека на дорозі», заняття з малювання «Наш друг – світлофор»,  під час прогулянки діти спостерігали за рухом транспорту, а в ІІ половину дня відгадували загадки про транспорт.

   Третій день мав назву «Вогонь добрий, вогонь злий». Вранці проводилася бесіда «Щоб не трапилось біди», заняття з розділу «Мовлення Дитини» (складання розповіді за картиною «Обережно, вогонь), на прогулянці проводилися  ігри-естафети «Ми – пожежники», «Хто швидше збереться», а в ІІ половину дня  була організована виставка дитячих малюнків «Вогонь – друг, вогонь – ворог. Четвертий  день Тижня мав назву «Екологознайко». На протязі дня проводились досліди з повітрям та водою, заняття «Рослини, що нас лікують», екскурсія в природу, в ході якої з дітьми закріплювалися правила поведінки в природі. В ІІ половину дня діти розглядали ілюстрації із серії «Земля – наш дім». Останній день Тижня пройшов під назвою «Відчуй небезпеку». Під час бесіди «Безпека у побуті», діти дізнавалися про предмети, яких не можна чіпати без дозволу дорослих, на занятті «Обережно, незнайомець» - про правила поведінки з незнайомими людьми. В другу половину дня проводилася гра-перевірка знань дітей «Наша безпека».

   Кожного дня з батьками вихованців  проводились бесіди, консультації  по забезпеченню особистої безпеки дошкільників.

   Для малят, які тільки починають жити, ці перші знання про безпеку можуть стати надійним фундаментом, на якому повинен  будуватися світогляд особистості, готової до життя в безпечному світі.« повернутися до списку новин