ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Обласний день дошкілля зібрав на свято представників дошкільної освіти Сумщини

   Теплі і щирі слова привітань на адресу представників дошкільної освіти Сумщини звучали 22 листопада 2018 року в ході урочистостей з нагоди святкування Обласного дня дошкілля. Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна ГОЛОВКО привітала представників дошкільної освіти з вагомими галузевими досягненнями, побажала успіхів у нелегкій, але надзвичайно почесній професійній діяльності, додавши, що обласна рада й надалі підтримуватиме ініціативи освітян. Вікторія ГРОБОВА, директор обласного Департаменту освіти і науки, у своєму вітальному слові відзначила високий рівень професіоналізму працівників дошкілля, здобутки зазначеної освітньої ланки та її ефективне вдосконалення відповідно до нових вимог.

   На даному заході були присутні і представники дошкілля району –  методист районного методкабінету Наталія СМІТІЯ, завідувачі Берестівського, Калінінського закладів дошкільної освіти та Липоводолинського дошкільного навчального закладу «Берізка».

   В ході заходу присутні мали нагоду переглянути виставкові експозиції ігрових та методичних посібників, презентації фахової майстерності, а також долучитися до майстер-класів від кращих педагогів дошкільної освіти Сумщини. Авторський колектив Берестівського дошкільного навчального закладу «Малятко» було відзначено грамотою Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації за зайняте ІІ місце в обласній виставці-огляді кращих методичних розробок педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів у 2018 році.

   Захід став справжньою панорамою ідей та майстернею педагогічної творчості, подарувавши учасникам безліч актуальних новацій для вдосконалення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти.

 

 « повернутися до списку новин