Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ТРАДИЦІЇ «РІЗДВЯНОГО ПЕРЕДЗВОНУ»

   Декоративно-ужиткове мистецтво супроводжує життя кожної людини. Для кого більшою, для кого - меншою мірою, але воно є тим духовним середовищем, у якому формується світогляд, естетичні ідеали, моральні цінності й трудові якості особистості.

   Щорічний районний фестиваль мистецтв «Різдвяний передзвін» зібрав у стінах районного Будинку для дітей юнацтва юних поціновувачів національної культурної спадщини та традицій народного декоративно-прикладного мистецтва.

   Цього року захід зібрав 17 учасників, що  працювали за номінаціями   декоративного розпису, художньої обробки деревини,  виготовлення сувенірів та бісероплетіння.              

   Вітаючи учасників і глядачів фестивалю, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО підкреслив важливість таких конкурсів, що мотивують дітей та формують у них патріотичні почуття, оскільки з-поміж інших видів мистецтва декоративно-ужиткове мистецтво є унікальним у вирішенні завдань як художнього, так і особистісного розвитку, громадського і духовного становлення підростаючого покоління.

   Працюючи над виготовленням різдвяних виробів, керівники та діти обмінювались досвідом, демонстрували презентації власних досягнень, втілювали в життя набуті нові знання, опановували нові техніки роботи.

   Всі роботи та їх виконавці були відзначені грамотами організаторів.« повернутися до списку новин