Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

«У КОЖНОГО СВОЯ ДОЛЯ І СВІЙ ШЛЯХ ШИРОКИЙ»

   Дні вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса ШЕВЧЕНКА відбулися цього річ у  закладах освіти району 10 та 11 березня. Яскравим доповненням стало проведення низки різноманітних  заходів, направлених в першу чергу на поглиблення знань підростаючого покоління та учнівської молоді,  вияв поваги і любові до «Кобзаревого слова».

   Тематичні лінійки та книжкові виставки, конкурси читців та художників, літературні вікторини та виховні години - і це далеко не повний перелік тих заходів, які  викликали жваве зацікавлення серед  дошкільнят, школярів та педагогів, наповнивши зміст кожного з них величними словами поета.

   Учасники із задоволенням  висловлювали  власні  думки,  цитуючи  твори автора, дехто відкрив для себе нові сторінки з життя поета, його соціальні, політичні та життєві ідеали, інші – поринули у  світ краси рідної  мови, ушанували пам’ять про видатних діячів нашого народу.

   Проведення  подібних заходів, без сумніву, допоможе молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.

 « повернутися до списку новин