Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ОЛІМПІАДНІ ЗМАГАННЯ – ДІЄВИЙ ШЛЯХ ВИЯВЛЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦЇ НЕОРДИНАРНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ЮНИХ ОБДАРУВАНЬ

   За офіційними даними щорічно близько 3 мільйонів школярів є учасниками Всеукраїнських учнівських олімпіадах. Змагаючись у особистій першості, вони виявляють таланти, нестандартні підходи до розв’язання творчих завдань, вміння застосовувати набуті знання.

   Цьогоріч учнівська молодь візьме участь у ХIХ за ліком Всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів.

   Їх районний етап, як зазвичай, розпочався олімпіадою з української мови та літератури, що відбулася 2 листопада на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради.

   Передбачається, що за період олімпіадних змагань понад 300 попередньо заявлених переможців шкільного етапу матимуть змогу продемонструвати свої інтелектуальні здібності із 12 навчальних предметів.

    Найчисельнішими очікуються олімпіади (окрім олімпіади з української мови, що вже відбулася) з математики, фізики та хімії.

   Цикл районного етапу триватиме до 22 грудня. Усі змагання пройдуть на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради.

   А хто ж стане сильнішим знавцем з певного предмету і представлятиме наш район на обласному етапі визначить фахове журі.« повернутися до списку новин