Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ РОЗПОЧАЛАСЬ ОЗДОРОВЧО-ВІДПОЧИНКОВА КАМПАНІЯ 2019 РОКУ

   З 3 червня, як і планувалося, в районі стартувала літня оздоровчо-відпочинкова кампанія масовим відкриттям пришкільних відпочинкових закладів. Одночасно запрацювало 17 пришкільних таборів із денним перебуванням, 5 мовних, 2 табори праці та відпочинку та 1 профільний англомовний, у яких відпочинковими послугами охоплено 690 дітей. Більшість з них - це діти пільгових категорій.

   Профільний табір спортивного спрямування «Барса» зустріне своїх 55 юних табірників-спортсменів з 24 червня.

   Про важливість змістовного літнього відпочинку для розвитку дітей, збереження їхнього здоров’я, виховання та інше говорили під час урочистостей з нагоди відкриття відпочинкової зміни керівники закладів освіти району, пришкільних відпочинкових таборів.

   За їх словами, впродовж усієї відпочинкової кампанії, що триватиме 14 робочих днів, для табористів  передбачене дворазове харчування, за розпорядком дня - ранкова зарядка, конкурси, розваги, екскурсії, туристичні походи  тощо. На кожен день - нова программа, що максимально сприятиме проведенню цікавого, яскравого, корисного дозвілля.

   Не залишилися поза увагою цього дня і дошкільнята. Традиційна щорічна спартакіада «Малятко» зібрала на стадіоні школи селища Липова Долина малечу з садочків та навчально-виховних комплексів району позмагатися в ігровій естафеті, умінні бігати на короткі дистанції, стрибати у довжину з  місця, метати м’ячика на дальність, та визначити кращих спортсменів в індивідуальному та загальнокомандному заліку.

   Грамоти і кубки – переможцям, солодощі – усім учасникам святкового дійства від організаторів та спонсорів – так завершилася районна спартакіада дошкільнят.

   Оздоровлення вихованців закладів дошкільної освіти, школярів молодшої та середньої ланок – триває.

 « повернутися до списку новин