Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Вшанування обдарованої учнівської молоді Липоводолинщини

28 лютого 2019 року у відділі освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА за участю голови Липоводолинської РДА ІВАНА ЯРЕМЕНКА та начальника відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА ЛЮБОВІ ДМИТРУШКО відбулося вшанування творчо-обдарованої учнівської молоді - переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ  етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. 

Очільник району І.Яременко привітав учнів та висловив слова вдячності за те, що своєю наполегливою працею й досягнутими значними результатами прославляють Липоводолинщину. Він запевнив, що керівництво району завжди буде підтримувати ініціативи, спрямовані на розвиток інтелектуалу та творчості підростаючого  покоління.

«Липоводолинщина пишається переможцями – 9 учнями закладів загальної середньої освіти району, – наголосила куратор освітньої галузі ЛЮБОВ ДМИТРУШКО. – Це свідчить про педагогіку співробітництва вчителя та учня, про ефективність освітнього процесу в нашому районі».

Карина Гелеверя, учениця 10 класу Беївського НВК, яка цьогоріч є стипендіатом голови обласної державної адміністрації,  висловила слова подяки керівнику району та очільнику освітньої галузі  за створені оптимальні умови для якісного освітнього процесу, постійну підтримку та стимулювання творчої обдарованої  молоді Липоводолинщини.

Під час чаювання учасники заходу мали можливість поспілкуватися з головою Липоводолинської РДА ІВАНОМ ЯРЕМЕНКОМ у неформальній обстановці та  задати питання, які їх цікавили.

На завершення учасники  зустрічі домовилися, що такі заходи будуть проводитись щорічно, а кількість талановитої молоді в районі збільшиться.


 « повернутися до списку новин