ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗНО В 2020 РОЦІ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ЗА НОВИМИ СТАНДАРТАМИ

   На сайті Українського центру оцінювання якості освіти з'явилися актуальні характеристики сертифікаційних робіт, нові критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю і програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики, історії України, англійської, німецької, французької, іспанської мов, а також з біології, географії, фізики та хімії.

   На думку фахівців Українського центру це допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження незалежного оцінювання в 2020 році, раціонально розподілити час для написання тесту і виробити власну стратегію ефективної роботи для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

   Характеристиками тестів визначено форми тестових завдань з усіх предметів, час на їх виконання, схеми нарахування балів, поділ завдань тестів, що зараховуватимуться як державна підсумкова атестація та вступний іспит до вишів, інші особливості.

   У порівнянні з 2019 роком, структура тестів зовнішнього незалежного оцінювання, форми тестових завдань та схеми нарахування балів за виконання завдань з деяких предметів зазнали змін.

   Зокрема, кількість завдань тесту з математики збільшено з 33 до 35.

   Тест з біології у 2020 році міститиме 50 завдань замість 48, при цьому час на виконання тесту буде збільшений з 120 до 150 хвилин.

   Кількість завдань тесту з географії буде зменшена з 56 до 54.

   Тести з інших предметів принципових змін зазнали.

   Нагадаємо, тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році будуть укладатись за новими програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки.

   У 2020 році основна сесія ЗНО розпочнеться 21 травня і триватиме до 15 червня.

   Фахівці Українського центру готові пояснювати особливості виконання компетентнісних завдань в щотижневій рубриці «Готуючись до ЗНО» на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти на своїй сторінці в Facebook.

   За матеріалами сайту Українського центру оцінювання якості освіти: http://testportal.gov.ua/« повернутися до списку новин