Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ТІ, КОМУ НЕБАЙДУЖІ СЛОВА «ПАТРІОТИЗМ», «КОЗАЦТВО», «БАТЬКІВЩИНА», ВП'ЯТЕ ЗМАГАЛИСЯ У РАЙОННОМУ ЕТАПІ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

   Вісім роїв юних помічників козаків, джур, в атмосфері козацького побуту та традицій змагалися в спритності, витривалості, знаннях історії українського лицарства у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбувся 2 травня 2019 року на базі Липоводолинського районного Будинку для дітей та юнацтва.

   Організатором заходу виступив відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації.

    Програма змагального дня включала три комплекси: інтелектуально-мистецький, військово-прикладний та медично-рятувальний.

   Юні джури показали добрі знання у  конкурсі з історії козацтва, вміло долали смугу перешкод, надавали першу медичну допомогу, змагалися у влучності стрільби.

   За підсумками районного етапу гри І місце в загальному заліку посів рій «Воля» з Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, що і представлятиме Липоводолинщину на обласному етапі. Сходинками нижче розмістилися - «Славні отамани Московського» з Московського НВК та «Нащадки козаків» з Беївського НВК.

   Принагідно зазначимо, що з кожним роком популярність військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») зростає. Адже саме у таких змаганнях формується воїнський дух, перевіряється справжня дружба, випробовується характер. А набуті у ході змагальних днів навички неодмінно стають у нагоді хлопцям та дівчатам у подальшому житті.

 

 

 « повернутися до списку новин