Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Перемога в обласному конкурсі

   Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 09.01.2019 № 4-ОД «Про проведення обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у 2019 році» у період з 1 до 25 лютого був проведений районний етап обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти, а з 14 до 22 березня відбувся ІІ (обласний) етап даного конкурсу.

   До участі в обласному етапі конкурсу надійшли заявки від 25 закладів дошкільної освіти та 9 навчально-виховних комплексів. Від нашого району на обласний етап було представлено сайт Русанівського навчально-виховного комплексу. При оцінюванні сайтів особлива увага зверталася на дизайн, оригінальність оформлення, зручність користування, інформаційне наповнення структурних компонентів, інтерактивність та динамічність.

   За підсумками обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у 2019 році Русанівський навчально-виховний комплекс посів ІІ місце у номінації «Сайт навчально-виховного комплексу».

   Вітаємо переможця! Бажаємо нових досягнень та перемог!« повернутися до списку новин