Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

   Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету  відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА 29 березня  2018 року  відбулася  нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти району.

   В ході роботи розглянуто важливі питання щодо закінчення 2017-2018 навчального року, проведення державної підсумкової атестації у 2018 році, підготовки закладів загальної середньої освіти району до впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти, атестації педагогічних працівників закладів освіти району  у 2017-2018 навчальному році.

   Також працівниками відділу проаналізовано підсумки проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та участь учнівських команд закладів району у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад,  обговорено типові недоліки, які щорічно прослідковуються у матеріалах учасників  Всеукраїнського конкурсу «Учитель  року», акцентовано увагу на вивченні передового педагогічного досвіду в закладах освіти та роботі з профілактики правопорушень.

   В кінці наради підведені підсумки. Учасники отримали відповідні рекомендації щодо вирішення завдань у контексті питань, які розглядалися.« повернутися до списку новин