Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Фізкультурою і спортом ми займаємось щоднини, тож готові подолати будь-які вершини!

   День спорту 8 червня у пришкільному таборі «Зореліт» Синівської ЗОШ розпочався традиційною  ритмічною зарядкою.

   Після сніданку спартакіада «Ми – олімпійці!» зібрала на великому стадіоні шанувальників змагань та їх учасників. На поле вийшло чотири команди, які були представниками загонів «Водограй», «Веселка», «Барвінок» та «Соняшник». Свою спритність та кмітливість показували учасники в іграх «Чарівний клубочок», «Збираємо пшеницю», «Незвичайні човники». Згодом юні спортсмени вправно долали естафети «Ріпка» та «Подолай Змія».  На фініші спартакіади почесне звання «Олімпійці» одержали Дмитро Сайко (загін «Водограй»), Артем Гура (загін «Веселка»), Валентин Цебро (загін «Барвінок») та Анастасія Баганець (загін «Соняшник»).

   В ігровій програмі «Юні детективи» учасникам необхідно було використати інтуїцію та творче мислення для того, щоб віднайти за описом гравця,  за ознаками – предмет і пройти маршрут за певними підказками та вказівниками. У цій грі були як перемоги, так і поразки, але долати труднощі в кожному загоні допомагала дружба.

   Продовжив програму Дня спорту футбольний турнір «Шкіряний м’яч».  На цю зустріч прибули дві збірні табору «Зореліт»: команда «Голкіпер» та «Форвард». У запеклій боротьбі за головний приз  юні футболісти презентували свою майстерність. Гра закінчилася нічиєю з рахунком 0:0. Матч-реванш заплановано провести у День квестів.

   Утамувати розбурхані емоції та азарт до гри допоміг «відеозал». Вихованці табору  із задоволенням переглянули  фільм «Швидше, вище, сильніше», який розповів про історію виникнення Олімпійських ігор.

   Дев’ятий день перебування вихованців у пришкільному таборі «Зореліт» швидко минув та залишив приємні спогади про спортивні баталії.« повернутися до списку новин