Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

   14 червня 2019 року  під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації Дмитрушко Любові Миколаївни відбулось виїзне засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації з відвідуванням Панасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

   У роботі засідання брали участь  члени колегії, працівники відділу освіти, молоді та спорту, керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

Керівник Панасівської ЗОШ І-ІІ ст.  Кравцова О.Д.   презентувала учасникам заходу підготовлений до впровадження Нової української школи перший клас, де у 2019-2020 н.р. навчатиметься  вісім першокласників.

   Перед початком засідання директор Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гречаник В.О. ознайомив присутніх з проведеними ремонтними роботами в умовах  впровадження НУШ та  матеріально-технічним забезпеченням кабінетів початкових класів.  Учні закладу урочисто привітали шанованих гостей театралізованим обрядовим дійством «Ой Трійця – зелен-свято!».

   На порядку денному колегії розглянуто актуальні питання розвитку освітньої галузі, зокрема:

   1. Про організацію роботи з обдарованими учнями в Синівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Московському та Яснопільщанському НВК у 2018-2019 навчальному році.

   2. Про стан організації та результативність інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої освіти району.

   3. Про стан організації пожежної безпеки в закладах освіти району.

   4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та закладах освіти району за п’ять  місяців 2019 року.

   5. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації від 15.06.2018 «Про результативність профілізації старшої школи Беївського НВК, Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2017-2018 навчальному році» (у порядку контролю).

   6.  Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації від 15.06.2018 «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з фізичної культури у Московському НВК, Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Калінінській ЗОШ І-ІІ ступенів» (у порядку контролю).

   7. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації від 15.06.2018 «Про стан виконання Закону України «Про дошкільну освіту» в Липоводолинському дошкільному навчальному закладі «Берізка», Липоводолинському дошкільному навчальному закладі «Веселка», Підставському дошкільному навчальному закладі «Ялинка», Колядинецькому НВК» (у порядку контролю). 

   За підсумками роботи  визначено пріоритетні завдання спрямовані на розвиток освіти  району та прийнято відповідні рішення.

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин