ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Організація освітньої діяльності першокласників в умовах НУШ

   Питання організації освітньої діяльності першокласників Нової української школи розглянуто на засіданні методичного об`єднання учителів 1-х класів закладів освіти Липоводолинського району, яке відбулося 10 січня 2019 року на базі районного методичного кабінету.

   Учителі 1-х класів обговорили питання календарного  та поурочного планування курсу «Я досліджую світ», дотримання структурних елементів ранкової зустрічі. Учасники  поділилися досвідом роботи щодо оцінювання результатів навчання та особистих досягнень першокласників. Педагоги опрацювали методичні рекомендації щодо заповнення Класного журналу учнів першого класу Нової української школи, які затверджені наказом Міністерства   освіти і науки України від 07.12.2018 № 2018.

   З метою формування професійної компетентності учителів у сучасних умовах  методист з психологічної служби Ноздра В. провела практичне заняття «Педагогічна рефлексія як складова професійної компетентності педагога». Учасники ознайомилися з поняттями «рефлексія», «педагогічна рефлексія», провели ряд інтерактивних вправ на розвиток рефлексивних умінь педагогів та учнів. 

   На завершення роботи була проведена рефлексивна вправа «Аркуш, який гуляє по колу», яка дала змогу педагогам усвідомити  набутий досвід. « повернутися до списку новин