Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні (день визволення с. Семенівка)

   Уже сімдесят вісім років відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

   Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти із нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії. Пам’ятаємо і воєнні дії на території нашої малої батьківщини. І зараз, у ці вересневі дні, згадуємо події, які передували її звільненню від ярма окупації.

   11 вересня 2019 року в Семенівці, у сквері Слави відбулася урочиста лінійка з нагоди 76-ї річниці визволення села від німецько-фашистських загарбників.

   Учні школи ознайомили присутніх із історичними подіями тих буремних років в рідному краї. Звучала відповідна поезія. Школярі поклали квіти до Братської могили і вшанували пам'ять хвилиною мовчання.« повернутися до списку новин