Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Освоєння нововведень та вирішення проблемних питань – одна з умов галузевого реформування

   Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Дмитрушко Л.М. взяла участь у роботі колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, що відбулася 29 березня 2018 року під головуванням   куратор освітньої галузі області Гробової В.П.

   Колегіально освітянами обговорено особливості функціонування профільної галузі регіону відповідно до нових умов та стандартів, зокрема, актуальні питання щодо стану підготовки вчителів початкової школи закладів загальної середньої освіти Сумської області до роботи в умовах Нової української школи, здійснення комплексної реабілітації вихованців спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів з порушеннями розумового розвитку, створення соціально-побутових умов для проживання, навчання та культурного відпочинку учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

   Питання попередніх рішень колегії  Департаменту освіти і науки знято з контролю.

«Освітній галузі на місцях є чим пишатися, однак і виправляти є що», – зазначила у ході обговорення питань порядку денного директор Департаменту освіти і науки Гробова В.П. і наголосила на необхідності прискореного вирішення проблем галузі.« повернутися до списку новин