Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЛІТНЯ ВІДПОЧИНКОВА КАМПАНІЯ СЕЗОНУ 2018 – ФІНІШУВАЛА. ОЗДОРОВЛЕННЯ –ТРИВАЄ.

   Завершенням оздоровчої зміни в профільному таборі «Барса», що традиційно в липні збирає у стінах районної дитячо-юнацької спортивної школи юних любителів олімпійських та неолімпійських видів спорту, фінішувала літня відпочинкова кампанія сезону 2018 року.

   Цьогоріч послуги з відпочинку отримали 839 школярів (68,4% від загальної кількості дитячого контингенту району) з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, обдарованих та талановитих,  з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерористичної операції, таких, що перебувають на диспансерному обліку.

   Працювали, як і планувалося, 18 таборів з денним перебуванням, 2 табори праці та відпочинку, 7 літніх мовних таборів, профільні – англомовний при опорній школі та спортивного спрямування при ДЮСШ «Барса».

   Для належної організації діяльності відпочинкових дитячих закладів та проведення відповідних заходів у них використано більш ніж пів мільйона гривень з місцевого бюджету та спонсорських надходжень.

   Середня вартість дворазового гарячого харчування, що є невід’ємною складовою повноцінного відпочинку, становили понад 34,00 гривні в день.

   Увесь відпочинковий сезон супроводжувався рухливими іграми на свіжому повітрі, творчими заходами, незабутніми дискотеками та  пізнавальними екскурсіями.

   Літній відпочинок школярів в котре став підтвердженням того, що  дитина, заряджена новою енергією, готова до нових випробувань, нових задач, нового навчального року, готова підкорювати нові висоти.

   Принагідно зазначимо, що оздоровчий сезон школярів триватиме на кінця липня.« повернутися до списку новин