Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Родина як зірка єдина

   Ми всі – український народ, який складається з родин – малих і великих, дружних і працьовитих. Родина – це не тільки рідні, родичі. Це друзі, клас, школа й увесь народ український.  Родина до родини – народ. А щоб нашому українському роду не було переводу, потрібно берегти його, шанувати.

   Батьки – це найцінніше, що є в кожної дитини. Прекрасно, коли в сім’ї панують мир і злагода, взаєморозуміння, повага, кохання, вірність, теплота, затишок. Через сім’ю діти виходять в суспільство. В сім’ї їм вручають естафету досвіду поколінь, котру вони повинні нести далі, щоб передати її своїм дітям і тим самим майбутньому.

   Сьогодні міжнародний День сім’ї. Тому захід «Родина як зірка єдина», який відбувся в Яснопільщанському НВК – це освідчення в любові до своєї сім’ї, бажання зробити для неї щось приємне. Свято для своїх батьків підготували учні 6 класу. Свою любов, повагу та шану до родини учні класу висловлювали у віршах та піснях. А на кінець свята батькам запропонували поринути в дитинство і трішечки погратись та позмагатись. Перемогу здобули родина Макієвських та родина Боряк.

   В Україні говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід. І дорослі, і діти завжди мусять пам’ятати про тих, хто дав нам життя. Тож треба берегти батьків, бути їхньою опорою та надією! Нехай кожна людина на Землі має любов від батьків, повагу від дітей, а щастя і здоров’я від Бога.« повернутися до списку новин