Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ-2019»

   Запрошує юних художників з числа школярів району взяти участь у відбірковому регіональному турі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей-2019».

   Конкурс традиційно проводиться у Всесвітній день охорони праці  (28 квітня). Його організатором виступає ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці та її територіальних органів.

   Конкурс складається з двох етапів:

   І етап Конкурсу – відбіркові регіональні тури: листопад 2018 року – лютий 2019 року;

   ІІ етап Конкурсу – фінал та оголошення переможців: березень – квітень 2019 року.

   Учасники Конкурсу – учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

  • перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;
  • друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;
  • третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

   Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

   Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

   Конкурсні роботи для підбиття підсумків Конкурсу на регіональному рівні надсилають учасники до Управління Держпраці у Сумській області не пізніше 15 лютого 2019 року (м. Суми, вул. Горького, 28Б, тел. для довідки (0542) 22 15 84).

   Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».« повернутися до списку новин