Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Створення нового освітнього середовища для майбутніх першокласників – пріоритетне завдання сьогодення

   У рамках виконання заходів Концепції Нової української школи педагогічний колектив Синівської ЗОШ  активно та креативно організовує роботу щодо створення здорового  освітнього середовища для майбутніх першокласників 2019-2020 навчального року.  У тісній співпраці з батьками завершено якісний ремонт класної кімнати. За сприяння відділу освіти, молоді та спорту РДА, Синівської сільської ради придбані сучасні меблі, класна та коркова дошки. Оригінальний дизайн освітнього простору сприятиме формуванню в дітей предметних компетентностей, розвитку критичного мислення та творчих здібностей.

   Цьогоріч своєрідною родзинкою,  вернісажем нестандартних учительських ідей в умовах Нової української школи   стало виготовлення  меблів та засобів навчання  власними руками. М’які пуфи і диванчик, виготовлені з пластикових пляшок, математичні планшети, казкові персонажі для лялькового театру, колекції насіння та плодів радують око своєю красою і  неповторністю. А головне - необхідністю та значимістю у навчальних осередках класної кімнати.  

   Педагогічний колектив та батьки майбутніх першокласників щиро вдячні начальнику відділу освіти, молоді та спорту РДА Любові ДМИТРУШКО  та    сільському голові Олегові ТИХОНЕНКУ за фінансову підтримку щодо створення нового освітнього  середовища.

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

 « повернутися до списку новин