Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Упровадження проекту «Вчимося жити разом» у початкових класах

   На виконання плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської райдержадміністрації 27 березня 2018 року відбувся рефреш-семінар для вчителів початкових класів, які викладають основи здоров`я та пройшли онлайн-курс «Вчимося жити разом». Семінар проходив на базі КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів.

    Методист РМК Ноздра В.Д. наголосила, що курс «Вчимося жити разом» сприяє формуванню у дітей життєвих навичок та в повній мірі забезпечує розвиток компететностей, які передбачені концепцією Нової української школи. Тренінгова форма роботи, яка лежить в основі курсу, дає можливість учителю осучаснити  освітній процес, досягти позитивних змін у знаннях, ставленнях, уміннях і навичках учнів.  

   З метою оновлення знань педагогів з методики  проведення уроків з основ здоров`я у  формі тренінгів вчитель Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дахно Л.М. провела тренінгове заняття «Треніг як форма роботи з учнями початкових класів». В атмосфері співпраці, зацікавленості учасники відпрацювали структуру  тренінгового заняття, основні вимоги до вступної, основної та заключної частини, ознайомилися із інтерактивними вправами.

   Практичну реалізацію тренінгової форми з учнями  учасники семінару мали можливість побачити на уроці з основ здоров`я у 3 класі на тему «Характер людини». Урок провела  учитель КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гавриленко В.В.

   Учасники семінару набули нового педагогічного досвіду, отримали актуальну інформацію.



« повернутися до списку новин