Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ОГЛЯД ГОТОВНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ ДО НОВОГО 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

  На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА від 31.07.2019 року №138-ОД «Про об’їзд та проведення огляду готовності закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року та опалювального сезону» з 12 по 14 серпня проведено комісійний огляд стану підготовки закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району.

 В складі комісії, очолюваної начальником відділу освіти, молоді та спорту Любов’ю ДМИТРУШКО, працювали представники районної ради та новостворених об’єднаних територіальних громад, фахівці Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області,  а також методисти районного методичного кабінету й працівники господарчої групи відділу. Комісією проведено моніторинг діяльності закладів щодо їх нормативно-правового, науково-методичного, кадрового, матеріально-технічного забезпечення, створення умов з охорони праці та збереження життя і здоров’я здобувачів освіти та працівників. Особлива увага комісії була звернена на створення нового освітнього середовища в рамках реалізації Концепції Нової Української школи та облаштування внутрішніх санвузлів.

 В цілому, заклади освіти району підтримують належний санітарний стан територій, ігрових та спортивних споруд, надвірних будівель та внутрішніх приміщень. Здійснено значне поповнення/оновлення матеріально-технічної бази.  Проведено поточні ремонти класних кімнат та коридорів.

 Результати обстеження буде узагальнено актами прийому готовності закладу освіти до нового навчального року, згідно наказу Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації № 486-ОД від 13.08.2019 «Про підготовку закладів освіти до роботи у 2019/2020 навчальному році».

 « повернутися до списку новин