Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

РЕАЛІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ Є ОДНИМ ІЗ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАВДАНЬ СЬОГОДЕННЯ

   На цьому наголосила куратор освітньої галузі району Любов ДМИТРУШКО під час чергової наради з керівниками закладів загальної середньої, позашкільної та інклюзивної освіти району, що відбулася 20 грудня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

   Учасники робочого зібрання обговорили стан освітніх справ та перспективи їх вдосконалення на основі реалізації комплексних галузевих програм, виконання розпорядчих документів органів влади вищого рівня, дотримання санітарного законодавства, особливості проведення ЗНО 2019 року, результативність моніторингово дослідження з питань національно-патріотичного виховання та фахового конкурсу педагогів.

   Окрему увагу приділено роботі з учнями Нової української школи, дотриманню методичних рекомендацій щодо заповнення класного журналу першокласників та підготовці вчителів, які працюють з ними.

   На вдосконаленні умов здобуття освіти та реалізації права кожного на отримання якісних послуг, створенні оптимальної мережі повнокомплектних шкіл, розвитку їх матеріально-технічної та навчально-методичної бази акцентувала особливу увагу присутніх начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО. «Ми маємо забезпечити у кожному закладі освіти району сучасні комфортні умови для здобуття освіти нашими дітьми незалежно від їх віку, соціальної належності та фізичних особливостей», - наголосила в підсумку вона.

   За результатами розгляду питань порядку денного наради керівникам закладів освіти дано доручення зі встановленими термінами їх виконання.« повернутися до списку новин