Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ– АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ

   Актуальні питання розвитку пріоритетних напрямків освітньої галузі розглянуто на третьому в цьому році засіданні колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації,  що відбулося  24 вересня 2019 року під головуванням начальника відділу Любові ДМИТРУШКО.

   В числі учасників робочого зібрання – члени колегіального органу, керівники закладів загальної середньої,  позашкільної та інклюзивної освіти.  

   Освітяни району обговорили нагальні питання щодо функціонування офіційних веб-сайтів закладів загальної середньої освіти та стану організації літнього оздоровлення в закладах дошкільної освіти.

   Аналізуючи роботу шкіл та дошкілля району з вищезазначених питань, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана ДЕМИДЕНКО та методист районного методичного кабінету Наталія СМІТІЯ (як доповідачі з основних питань) відзначили позитивні моменти і досягнуті результати щодо діяльності сайтів та літнього відпочинку дошкільнят і акцентували увагу присутніх на проблемах і недоліках, що мають місце в роботі за цими напрямками.

   До порядку денного засідання колегії було внесено і питання щодо стану роботи з вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду, впровадження Державного стандарту початкової освіти в умовах нової української школи, управлінської діяльності з організації медичного обслуговування дітей та працівників, роботи закладів з реалізації пріоритетних завдань обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці» (у порядку контролю).

   «Хоча усі вищезазначені питання і знято з контролю, однак  робота закладів освіти за цими та іншими пріоритетними напрямками має продовжуватись та бути на постійному контролі керівників. Адже обов’язок керівників освітніх установ – створення належних умов для формування і реалізації освітньої політики школи, регіону, держави», - наголосила в підсумку начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО.« повернутися до списку новин