Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ОСЕНЕ, ПРОЩАВАЙ!

В синім небі срібні павутинки
Вітерцем гонимі, вдаль летять.

Діамантом росяні краплинки
На траві під сонечком блищать

    «Осінь щедра, осінь золотaва!» - таку назву мав святковий ранок, проведений класоводом Сердюк І. І. для учнів 2 - 4 класів  Калінінської ЗОШ І-ІІ ступенів  26 листопада.

     Розпочали захід ведучі. Вони розповіли дітям  і гостям про  осінь, яка  давно завітала до нас. Про те, що ця «золотоволоса красуня» гарною господаркою побувала на городах і полях, чарівним пензликом розфарбувала дерева та кущі. Всі разом пригадали, що восени буває «бабине літо» - пора, коли  ми згадуємо справжнє літо, коли косять сіно, збирають зерно та достиглі овочі .

Діти згадали, що цього року всі довго милувалися осінньою красою, та все ж подув північний вітрисько і зірвав з дерев позолоту, попливли по небу сірі хмарки, принесли із собою холодну днину.   

     Була на святі і сама господиня-Осінь зі своїми синами – Вереснем, Жовтнем та Листопадом. Місяці  провели для дітей цікаві конкурси  на кращого знавця прислів’їв та приказок про осінь. Королева-Осінь загадувала дітям загадки. Всі разом водили  осінній хоровод, грали в гру «Городники».

    Діти співали пісні та декламували вірші, оспівуючи красу осінньої природи. Подякувавши Осені за щедрий урожай, маленькі школярі попрощалися з господинею свята до наступного року… 

 « повернутися до списку новин