Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ШКОЛЯРІ САЇВСЬКОГО ТА КОЛЯДИНЕЦЬКОГО НВК ПРЕДСТАВИЛИ ДОСЛІДЖЕННЯ ІСТОРІЇ ПОКОЛІНЬ СВОГО РОДУ

   Сьогодні у часи значних змін у суспільстві важливо кожному з нас усвідомити своє місце у системі «я - родина - рід - народ». І найвірніший шлях в досягненні цієї мети - практичне залучення дітей, учнівської та студентської молоді у продовження родинних звичаїв, реалізацію сімейних планів, а відтак вироблення потреби в кожного з них знати свій родовід, вивчати своє генетичне коріння, родовідне дерево.

   Щорічний конкурс сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне», що традиційно проходить навесні, яскравий тому приклад.

  Районний етап конкурсу, організатором якого виступив відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації, тривав з 02 по 25 березня і дав можливість школярам представити дослідження історії поколінь свого роду.

   Цьогоріч його учасники стали Юлія ВАСЮХНО з Колядинецького НВК та Яна ПИЛИПЕНКО з Саївського НВК, які разом зі своїми родинами провели значну пошуково-дослідницьку роботу, вивчили коріння роду аж до п’ятого коліна. Цікаві інформації про родоводи проілюстрували різноманітними світлинами членів родин.

   Роботи учасниць відзначені грамотами організаторів.

   А «витвір» родини ВАСЮХНО направлений до Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, для представлення на обласному етапі конкурсу «Нехай квітує дерево родинне».« повернутися до списку новин